Kam se poděli herci ze seriálu Krok za krokem? Z Kouďáka je mlátička a malá Al vyrostla do krásy

Pavla Gabrhelíková

Kdo by si nepamatoval americký seriál o rodině, která sice má problémy, ale vždy je vyřeší tak, aby z toho vyplynulo nějaké chytré ponaučení pro nás všechny. Jak si žijí herci ze seriálu Krok za krokem dnes?

  • Patrick Duffy alias Frank Lambert. Hlava rodiny měla smutný život – rodiče mu zavraždili zloději a loni mu umřela milovaná žena. On se ale prý těší skvělému zdraví a má čtyři vnoučata. Sem tam se objeví v menších rolích.
  • Suzanne Somers alias Carol Foster Lambert. Frankova seriálová manželka se vrhla na psaní knih. A ne jen tak ledajakých. Začala knihami o dietě a pokračovala odbornou medicínskou literaturou. Herečka prodělala rakovinu prsu, takže má pocit, že rozumí i tomu, proto o léčbě této zhoubné choroby napsala knihu. Odborníci ji zkritizovali a nařkli ji z toho, že je pro lidi nebezpečná.
  • Christine Lakin alias Al Lambert. Herectví neopustila a objevila se v seriálech Veronica Mars nebo CSI: Miami a neúspěšném filmu Kráska a ošklivka. Ostatní filmy jsou příšerné taky, tak možná proto jste o ní nikde neslyšeli. Nicméně v osobním životě se jí daří lépe – je vdaná, má dceru a druhé dítě na cestě.
  • Sasha Mitchell alias Cody Lambert. Z „Kouďáka“ je v jeho padesáti letech pěkně nabušený fešák. S herectvím taky nesekl a mohli jste ho vidět například v JAG nebo filmu Kickboxer 2 – Cesta zpátky. Ze seriálu Krok za krokem ho vyhodili po obvinění z domácího násilí.
  • Staci Keanan alias Dana Foster. K herectví ji od malička tlačila matka. I dneska si čas od času zahraje malé role. Se svou seriálovou postavu z Krok za krokem má společnou touhu po vzdělání – herectví vystudovala i na vysoké. Od roku 2017 je vdaná za herce Guye Birtwhistla.