Kam vyrazit na prodloužený víkend? My vám poradíme!

Redakce

Chcete si během roku někam vyrazit? Tak pokud vám stačí jen pár dní, díky kterým si odpočinete, tak pro vás máme skvělé destinace, které prostě musíte navštívit! A víkend bude akorát.

  • Paříž – Klasika, která nezklame. Pokud někdo jede na prodloužený víkend, tak určitě vybírá z destinací, mezi kterými Paříž je, a proto ji nesmíme vynechat. Pokud se pro ni také rozhodnete, tak určitě nebudete litovat. Je zde spoustu nádherných památek, které stihnete během víkendu navštívit, patří mezi ně Eiffelovka, Louvre či Vítězný oblouk. Pokud si chcete odpočinout, tak se usaďte v nějaké pouliční kavárně, kde nasajete pařížskou atmosféru.
  • New York – Že je prodloužený víkend v New Yorku blbost? Ani ne! Na to, abyste si prohlídli jeho krásy a symboly, to stačí. Je to ale spíše hektická dovolená, než odpočinková. New York je sám o sobě velmi „rychlým“ městem, kde se nechodí, ale běhá!
  • Dubaj – Ano, i ta se dá zvládnout! Ušetříte zde i peníze za vyřízení víz, které potřebujete, když jedete na delší dobu. Dubaj je jiným světem, který vyrostl v poušti a je zde co k vidění! Popřemýšlejte i nad touto možností.
  • Barcelona – A už jsme zase u těch větších klasik. Barcelona je místem, kde si můžete užít nejen krásy památek, ovocnou sangrii nebo nákupy, ale i skvělou atmosféru na fotbalovém stadionu. Čeká vás zde i krásná pláž jménem Barcelonetta, kde si užijete během slunečných dní i skvělou koupačku.
  • Istanbul – Trochu orientu. Město, které leží na dvou kontinentech, které od sebe dělí úžina Bospor. Lákat vás zde budou hlavně nákupy, ale ne, že jim propadnete, byla by škoda nic nevidět.

Foto: Opustila zaměstnání a začala cestovat. Teď na tom rejžuje prachy

TOP 5 zemí, které musíte tento rok navštívit: Řekneme vám, proč jet do Nepálu nebo Kolumbie