5 tipů, kam vyrazit na Vánoce: Amsterdam je nejkouzelnější město na světě

Redakce

Vánoce jsou tu a volno s nimi. Nevíte, kam o svátcích vyrazit? Máme pro vás pár nápadů.

  1. Svatý Bartoloměj, Karibik. Útočiště boháčů a zaslíbený ostrov gurmánským zážitkům. Toto místo je jen malinkou tečkou na mapě světa, ale právě ta je považována za místo, kde vám dopřejí jednu z nejexkluzivnějších dovolených v Karibiku. Tady v zimním počasí najdete své útočiště.
  1. Zermatt, Švýcarsko. Zermatt je gurmánská vesnička Alp, známá jako horolezecké a lyžařské středisko švýcarských Alp a také středisko turistického ruchu v letních měsících.
  1. Amsterdam, Nizozemsko. Hlavní město Holandska je jednoznačně jedním z nejkouzelnějších míst na světě. Neplatí zde téměř žádná tabu. Město je stále otevřené a plné turistů, kteří si užívají zdejší neskutečnou svobodu.
  1. Aspen, Colorado. Nejlidnatější město ve státě Colorado. Platí za lokalitu bohaté třídy s nejvyššími cenami nemovitostí v USA, což z města skoro vytlačilo obyvatele střední třídy. Je to velmi populární turistická destinace, která vás jednoduše okouzlí.
  1. Singapur. Singapur se pyšní nejen ohromnými mrakodrapy a obchodními centry, ale také největší českou komunitou v Asii. Singapurci jsou posedlí čistotou, takže vás možná zaskočí, jak je město čisté. Rozhodně stojí za návštěvu.

7 destinací, kde se v zimě rozhodně ohřejete

Konec trapným snímkům z cest! Tipy na perfektní fotky z dovolené najdete zde