Kampaň ledu a ohně: Jon Snow a Daenerys září v nové reklamě Dolce & Gabbana

Redakce

Dolce & Gabbana patří k nejslavnějším z tradičních módních domů. Své místo si návrháři upevnili mimo jiné i skvělými reklamními kampaněmi a ta aktuální je opravdu trefou do černého.

Sotva jsme se vzpamatovali z toho, že to Jon Snow a Daenerys Targaryen ve Hře o trůny dají dohromady, zaútočila na nás světoznámá módní značka Dolce & Gabbana s novou kampaní k vůni The One, jejímiž hlavními aktéry jsou herečtí představitelé výše zmíněných postav.

Kromě toho, že lepší načasování si firma opravdu přát nemohla, jsou charismatický Kit Harington i půvabná Emilia Clarke ve spotech naprosto božští a okouzlující. Nejprve se podívejte na krásnou Emilii, jak si užívá italského pouličního festivalu…

A tady je reklama na variantu parfému pro pány, i když příjemné pokoukání je to spíš pro dámy. Kit Harington je prostě kus!

Je možné, že módní značka se nechá inspirovat seriálem ještě víc a přichystá ještě třetí reklamu, ve které se ti dva setkají. Tedy takto; pokud to neplánují, tak promarní hodně dobrou příležitost na nejúspěšnější propagační video minimálně tohoto roku. Žádný pár, i když nereálný, totiž momentálně není sledovanější než Matka draků a Jon.

Fotky, ze kterých se fanouškům GoT zastaví srdce: Žhavá líbačka Jona a Daenerys!

8 nej fanouškovských teorií, co se bude dít v osmé a poslední sérii Hry o trůny