Kanye West je naštvaný, že je až sedmý nejlepší rapper. Vyhrál Kendrick Lamar

Redakce

Rapper Kayne West si v rozhovoru pro stanici Hot 97 postěžoval, že se mu nelíbí sedmá příčka v novém vydání žebříčku MTV Hottest Mc. Na "žebříčkovém neúspěchu" se prý u poroty podepsal fakt, že chodí s modelkou Kim Kardashian a že se vrhnul na módní návrhářství, kde ale prý kopíruje kolekce Givenchy.

"Nelíbíli se jim Kanye, který s někým chodí. Nejlíbí se jim Kanye-Givenchy. Nelíbí se jim Kanye a jeho skotské sukně," řekl rapper, který se před tím pokaždé umístil v nejlepší pětce. Podle svých slov měl West loni skvělý rok a kdyby porota hodnotila jen muziku, dopadl by mnohem lépe.

Letošním nejvíc cool rapperem je Kendrick Lamar, který si zahostoval například i na nové desce Dido a nedávno byl hostem show Davida Lettermana. Pětadvacetiletý muzikant sám loni vydal veleúspěšnou desku good kid, m.A.A.d city a sám poznamenal, že West se měl v žebříčku rozhodně umístit výš.

Hottest MC VII

1. Kendrick Lamar, 2. 2 Chainz, 3. Rick Ross, 4. Nas, 5. Drake, 6. Big Sean, 7. Kanye West, 8. aSap Rockey, 9. Future, 10 Meek Mill

http://www.youtube.com/watch?v=tEGaMv0bVl8