Kapela Bad Seeds Nicka Cavea prý chystá návrat

Redakce

Kapela Nicka Cavea The Bad Seeds možná zase bude fungovat. Alespoň podle slov bubeníka Jima Sclavunose, který hraje jak v Caveově končícím projektu Grinderman, tak v kapele The Bad Seeds. "Nick Back Seeds poslední čtyři roky trochu zanedbával. Nejvyšší čas, abychom spolu zase udělali nějakou skvělou muziku," řekl v rozhovoru pro ausralský magazín Faster Louder.

Sclavunose reagoval na Caveovo prohlášení na festivale v australském Meredithu, že končí s Grindermanem. "Je to za námí. Sejdeme se za deset let, to budeme starší a ošklivější," vzkázal Cave fanouškům.

"To, co se stalo v Meredithu, bylo spíš rozloučení než oznámení. Oznámení je něco jako tiskové vyjádření, ale kdo ví, co bude za deset let. Mojí skleněné kouli docházejí baterky, takže si nedovolím předjímat," komentoval vyjádření Cavea Sclavunose.

Nick Cave loni řekl, že s The Bad Seeds vydá novou desku v roce 2011. "Začnu ji ale točit až ve chvíli, kdy… vkročím do studia a začnu ji točit. Zkrátka, nezačnu s ní dřív, než dokončím turné s Grindermanem."

Turné s Grindermanem skončilo, rok 2011 skoro taky a my… se tedy těšíme na nové The Bad Seeds! (sli)