Karel Gott pozval na turné Radka Bangu z Gipsy.cz

Redakce

Hostem na letošním turné Karla Gotta bude zpěvák Radek Banga ze skupiny Gipsy.cz. Koul to potvrdil Gottův management. Banga pro zpěváka napsal píseň Tak pojď se mnou na jeho nové album S pomocí přátel, které vychází v pátek 19. září.

Poslechněte si Karla Gotta a Gipsy.cz v Youradiu

„V původní první verzi jsem chtěl nechat pana Gotta navíc i rapovat, což by podle mne byl asi největší masakr, ale nakonec to dopadlo úplně naopak. Karel mi svým obrovským talentem a zároveň velkým pohodářstvím ukázal cestu a nakonec jsem to já, kdo nechává rapu a začíná zpívat. Myslím, že Karel mě ovlivnil na celý život,“ řekl Banga.

Gotta také na šnůře po Česku a Slovensku doprovodí dvanáctičlenná taneční skupina pod vedením Pavla Strouhala. Autorem výpravné scény se stal designer Martin Hruška, jenž chystal scény koncertů Chinaski a Lucie

Gott pro velký zájem o koncert v O2 areně 6. prosince, kde celé jeho turné vyvrcholí, přidal ještě jedno vystoupení ve vysočanské hale. To proběhne v pondělí 8. prosince a vstupenky budou od soboty 20. září k zakoupení od 790 Kč v síti Ticketportal. (lbp)

Poslechněte si píseň Tak pojď se mnou, kterou pro Gotta napsal Radek Banga a ve které s ním také zpívá