Kašpárek v rohlíku vydává bejbypankové cédo Ten Halywůd

Redakce

Bejbypanková kapela Kašpárek v rohlíku, ve které hrají například Milan Cais z Tata bojs nebo Márdi z Vypsané fixy, vydává třetí cédo Ten Halywůd.

Deska je na rozdíl od předchozích volně tematizovaná. Tvůrci pověřili sběratele a milovníka muziky Mardošu z Tata bojs funkcí „nultého dramaturga“. Mardoša sestavil imaginární kompilaci snů z různých hudebních kultů posledních třiceti let minulého století, která se stala počáteční hudební inspirací. Bratři Dušan a Tomáš Neuwerthové se ujali hudební produkce a s principálem Kašpárka v rohlíku Davidem Dvořákem začali sbírat a v různých tvůrčích dílnách tvořit materiál propojený motivem kouzelného světa filmů.

 Staňte se spolu s Lenkou Dusilovou, Milanem Caisem, Márdim, Honzou Kalinou a v neposlední řadě s dětskými hrdiny skvělými fotbalisty, akvabelami, nadnárodními umělkyněmi, proleťte se vesmírným džípem, koncertujte v poli pro zajíce a srnky nebo si zastřílejte z praku.

"Léjdýs a džentlmen, milí bejbypankáčové, vítejte ve světě, kde je možné nevyrůst, čímkoliv se stát, kohokoliv potkat, cokoliv zažít. Stačí spustit promítačku vlastní představivosti a najít odvahu stát se hrdinou sci-fi, hororu, kovbojky nebo love story," láká Kašpárek.  

Stylově filmový je také obal desky. CD je spolu s šedesátistránkovým bookletem uloženo v plechové kulaté krabici na film, ze které vyčuhuje kousek negativu. Součástí balení je sada nezbytných doplňků – samolepky s filmovými i nefilmovými postavami, placka s cenou Kašpárkovy akademie a samolepka pro označení automobilu s příslušenstvím ke Kašpárkově rohlíkové republice. (sli)