Katy Perry pozvala na Super Bowl Lennyho Kravitze

Redakce

Koho si letos diváci a fanoušci Super Bowlu  – tedy finále ligy amerického fotbalu – poslechnou 1. února o poločase? Zpěvačku Katy Perry, která se pak 23. února ukáže i u nás. Katy si ovšem na University Of Phoenix Stadium v Arizoně pozvala ku pomoci Lenny Kravitze. Ten pozvánku přijal stylově – přes Twitter.

Loni se na Super Bowlu představil Bruno Mars s hostujícmi Red Hot Chili Peppers. Dívalo se rekordních 112 milionů lidí, a to je řeč jen o americkém publiku. Podívejte se na záznam.

Po minulém ročníku se hovořilo o tom, že kapely budou za účast na Super Bowlu platit; zástupci Národní fotbalové ligy poslali na obhajobu rozhodnutí magazínu Rolling Stone prohlášení, v němž uvádí, že po takové prezentaci hudebníkům stoupnou přímny zhruba o 150 až 400 procent. Dále také tvrdí, že účast na letošním ročníku nabídli kromě Katy Perry také Rihanně a skupině Coldplay. Katy Perry loni v říjnu v jednom z rozhovorů tvrdila, že „není ten typ holky, která by za zpívání na Super Bowlu platila.“ (sli)