Kávu mi zamíchejte proti směru hodinových ručiček, žádá Jennifer Lopez

Eva-Slesingerova

Víte, kdo vyžaduje černou šatnu před koncertem? Kdo se koupe v minerálce a kdo ke stoprocentnímu výkonu potřebuje čerstvé květiny? Přečtěte si střípky z žebříčku rozmazlených celebrit, který se objevil na hudební portálu Music-News.com. Dohromady ho dal přední britský prodejce vstupenek na koncerty, server Viagogo.

Mariah Carey1. Na prvním místě se umístila a titul nejrozmazlenější celebrity získává americká diva Mariah Carey, která si do hotelu nechává předem posílat vlastní prostěradla, vyžaduje zcela nové a nepoužité sedátko na WC a zlaté vodovodní  trubky v koupelně. Ona a její pejsek se zásadně koupou jen v minerální vodě, navíc během celého pobytu musí mít své psy a kočky bezpodmínečně u sebe, aby se s nimi mohla kdykoliv potešit. Po ruce má Mariah samozřejmě i svého asistenta, který likviduje použité žvýkačky.

2. Na pěkné druhé místo se dostala Jennifer Lopez se svými požadavky na prostěradla z egyptské bavlny, pokojovou teplotu nastavenou na 26 stupňů a bílé zdi a nábytek. Samozřejmostí je pro ni káva míchaná proti směru hodinových ručiček a květy gardénií rozházené po zemi.

3. Na třetím místě skončil protřelý zpěvák Prince – ten na rozdíl od Lopez chce všechno  včetně stěn, koberců a závěsů v černé barvě. Včetně strojku na podávání bonbonů M&M’s. A pravidlem zůstává, že všechny Princovy osobní věci musí zůstat zabalené až do jeho příjezdu do hotelu.

Koule.cz: Jaké zkušenosti mají se zahraničními hvězdami organizátoři českého festivalu Rock for People?

Britney Spears4. Čtvrtá je Britney Spears se svým seznamem k letošnímu turné. Nocování v pokoji, kde se někdy před tím kouřilo? Vyloučeno! Britney naopak vyžaduje několik zvlhčovačů vzduchu, osvětlení, které zajišťují stowattové žárovky, a pokoj plný čerstvých květin. V místnosti samozřejmě nesmí chybět sada posledních čísel časopisů, knih a filmů s herečkou a zpěvačkou Marilyn Monroe.

5. První pětku uzavírá  Van Halen – na turné v roce 1982 poslal do hotelu 53stránkový manuál. V obýváků svého apartmá tak nalezl i mísu plnou bonbonů M&M’s, ale pozor, nesměly tam být ty s čokoládovou polevou!

Podobné manýry má i novodobá hvězda Lady Gaga, která překvapila 25stránkovým seznamem požadavků pořadatele festivalu v Glastonbury. Raper Jay-Z zase nedávno žádal o luxusní auto se zakalenými skly, aby mohl v klidu projet městem, a ohromil také svými alkoholovými požadavky.

Témata:,