Kde v roce 2018 dostanete nejvíce muziky za nejméně peněz?

mim

Chystáte se letos na některý z letních hudebních festivalů? Pokud ano, je nejvyšší čas začít porovnávat a hledat tu nejlepší možnost.

Colours of Ostrava. V Dolních Vítkovicích se od 18. do 21. července chystá již 17. ročník mimořádně oblíbeného multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Letos vám zahrají hvězdy jako N.E.R.D, Jessie J, Joss Stone, Ziggy Marley nebo Beth Ditto a mnoho dalších. Jednodenní vstupenka vyjde na 1990 korun, uvádí ShopAlike.

Hip Hop Kemp. Již 16. ročník Hip Hop Kempu odstartuje 23. srpna v Hradci Králové a potrvá do 25. srpna 2018. Letos Vám přinese jména jako Chaozz, Kontrafakt, $uicideboy$, PSH, Trosky, Evidence a mnoho dalších. Těšit se můžete také na taneční Game Over Battle 2018. Jednodenní vstupenka stojí 790 korun.

Aerodrome Festival in the Sky. Panenský Týnec bude od 28. do 30. června hostit Aerodrome Festival in the Sky. A není to jen tak ledajaký festival. Za své peníze (1990 Kč / 1 den) dostanete dva festivaly v jednom. Na dvou stageích, jejichž program se podle organizátorů nebude překrývat, najdou to své pravé ořechové jak fanoušci hudebního mainstreamu, tak i tvrdších žánrů. Živě si zde můžete užít koncerty takových hvězd, jako je Lana Del Rey, MØ, Nine Inch Nails, Macklemore, Limp Bizkit nebo Wiz Khalifa.

Let It Roll. Pro fanoušky drum & basse odstartuje 2.8. již 10. jubilejní ročník open air festivalu Let It Roll. Jde o největší drum & basse hudební festival na světě a loni přilákal až 20 tisíc návštěvníků. V průběhu 3 dnů se fanoušci mohou těšit na 300 umělců na 9 stageích, ohňostroje a světelné show. Mezi headlinery jsou například Camo & Krooked, Netsky, Pendulum a další. Vstupenka na festival (bez kempu a jiných služeb) vyjde na 2321 korun.

Festivaly 2018