Kdo je tahle sexy Češka?

Michaela Maršálová

Je jedním z nejpříjemnějších objevů české hudební scény poslední doby. Hana Barbara je svá, originální. Možná i proto je momentálně bez partnera. I když nové lásce se nebrání. Takže pánové, co vy na to, přijmete výzvu?

Když se na ni podíváte, skoro se nechce věřit, že je tahle kočka sama. Z každého oka jí srší milion čertíků, na chvíli se nezastaví. „Možná jsem moc divoká,“ směje se zpěvačka, která prý hrozně ráda experimentuje. A třeba nejen v hudbě, kdo ví. Nejspíš je třeba to vyzkoušet.

Moravanka

Hana Barbara vyrůstala v malé moravské vesničce Nové Bránice poblíž Ivančic, odkud jen tak mimochodem pocházel herecký velikán Vladimír Menšík. Teď už ale vycházející hvězda českého showbyznysu nějaký ten pátek bydlí v Praze. Takže to možná nebude dlouho trvat a po jejím bohu se nový muž objeví. Přece jen metropole vztahům celkem přeje.

„Lásce se rozhodně nebráním, dokonce se nebojím mluvit v množném čísle. A víte proč? Protože stačila jedna velká láska a následné zklamání a teď z toho budu mít celé album,“ říká kočka, která teď tvrdě maká právě na své prvotině.

Jak ji sbalit

Možná by se hodil malý návod, jak Hanu sbalit. Takže pánové, zapište si do deníčků, že zpěvačka miluje filmy a kino: „Ano, to je ono. Taková ta atmosféra s popcornem a dobrým filmem od Larse von Triera, Tarantina apod., to je moje.“

A když se budete chtít opravdu blýsknout, chtělo by to myšlenku z knihy s psychologickou tematikou. Více už prozrazovat nebudeme, kompletní manuál si musíte sestavit sami…