Kdo jede zastupovat Českou republiku na Sziget?

mim

Jediným letošním zastupcem české hudební scény na prestižním fest ivalu Szigetbude Thom Artway. Pro tento rok oznámili pořadatelé již téměř sto zahraničních jmen, kterým vévodí hvězdy jako jsou Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Lana Del Rey, Mumford & Sons, Dua Lipa, Gorillaz, Kygo nebo Shawn Mendes.

„Už jsem si chtěl kupovat vstupenku! Ale prý tam hraju! Jsem moc rád, že mohu být součástí festivalu, který má takový lineup a atmošku!“ říká Thom Artway, který za svoji první desku s názvem Hedgehog, která obsahuje i hit I Have No Inspiration, získal dvě Ceny Anděl 2016, a to v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku.

Je také výhercem mezinárodního projektu Czech Fresh. V nejbližší době čeká Thoma vystoupení na festivalu Musik Messe ve Fankfurtu nad Mohanem, showcase festivalu Great Escape a v průběhu jara zavítá také do Helsinek či Amsterdamu. V dubnu chystá premiéru singlu a videoklipu All I Know, což bude první vlaštovka z připravované desky, jejíž vydání je planované na září 2018.

Fanoušci by neměli váhat s nákupem vstupenek na festival Sziget, který se koná 8. – 15. srpna v Budapešti. Pětidenní verze permanentky je již vyprodanná a 11. dubna se zvyšuje současná cena lístků!