Kdo s Koule.cz vyhrál batoh Eastpak?

Batoh Eastpak vyhrál Patrick Šarin. Gratulujeme!

Tato soutěž již byla ukončena.

Eastpak je kultovní značka ze Spojených států, která se vrací po více než desetileté odmlce na český trh. Je oblíbená zejména pro své ikonické batohy, hravé barvy, neotřelý design a speciální a limitované kolekce určené zejména do města. Předností batohů je kvalitní zpracování z jednoho kusu pevné látky a záruka 30 let (!!!).

Batoh tak není sezónní záležitostí, ale je společníkem ve městě, ve škole či v práci řadu let, a vždy je na něj spoleh. Unese vše, co je potřeba a objemy batohů jsou dimenzovány speciálně podle příležitosti či jejich využití. Stejně dobře poslouží i jeden univerzální.

Kromě ikonického designu a kvality zpracování z jednoho kusu pevné látky je také ohleduplný k zádům. Všechny batohy mají vypolstrovaná záda i ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Ideální batoh pro všechny, kteří potřebují nosit bezpečně řadu pracovních věcí jako jsou dokumenty, notebook či pracovní sešity apod., je Eastpak Floid, o který můžete s Koule.cz soutěžit. Má pevné polstrované tělo, hlavní kapsu na zip, boční kapsu na lahev, stahovací popruhy, ergonomický tvar, polstrovaná a prošívaná záda s bezpečnostní kapsou a vyztužené ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Nová internetová výzva: Dokážete s rukama udělat tyto šílenosti?

Galerie: Uvnitř světa dospělých, kteří se převlékají za mimina