Video: Kdo se bude svlékat kvůli Zorce Hejdové?

Redakce

A je to tady. Moderátoři Evropy 2 Tomáš Zástěra a Jindra Ekl museli umýt auto Zorky Hejdové. Sázka je holt sázka.

Moc se jim nechtělo, ale nakonec se pochlapili a Zorčino auto se už celé blýská. Oba se totiž se Zorkou vsadili o to, zda získá či nezíská selfie s Davidem Guettou na Ibize, kam všichni jeli v rámci červencové soutěže v rádiu společně s výherci. Zorka fotku získala, tak jí museli pánové umýt auto v plavkách. Pokud by sázku nesplnila, Zorka by myla auta jim (a to samozřejmě v bikinách).

A protože Zorka zveřejnila fotku, na které je ona i David Guetta, tak se pánové chtě nechtě museli svléknout do plavek a nastoupit s mokrou houbou. Jenže to by nebyli oni, vtipálci, aby v tom nebyl nějaký háček.

„Kolegyně Zorka se nás snažila opít poloselfie s DJem Guettou a formou psychického i tělesného týrání se domáhala dodržení sázky z naší strany. Zvolili jsme proto s Jindrou variantu splnění sázky, kterou jsme cvičně nazvali Kulišárna na Zorču aneb Jak se dají nakrmit vlci, aby kozy zůstaly celé, a vy se na to podívejte v natočeném videu,“ dodává k sázce Tomáš Zástěra.

Je samozřejmě jasné, že na Zorku v plavkách by se koukalo – zejména mužům – mnohem lépe, ale tahle moderátorka prostě dosáhne toho, co si zamane, ať je to třeba selfie s jednou z největších hvězd elektronické hudby.