Kdo to má v životě těžší – ženy, nebo muži?

mim

Hvězdy filmu Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, který přijde do kin 20. září, odpovídaly na zásadní otázku. Kdo to má v životě těžší - ženy, nebo muži?

Hlavní hrdina filmu, suverén Karel, vysloví osudovou větu: „Chci bejt ženská!“ Protože,  podle jeho názoru, to mají ženy v životě snazší. Má pravdu?

„Já si myslím, že jak ženský, tak mužský role jsou náročný, zvlášť, když člověk chce najít i tu druhou stránku. Vlastně v každém člověku je obojí a jenom třeba muži se stydí nebo nechtějí ukázat tu svoji křehčí stránku, “ říká hlavní představitelka Anna Polívková.

To její maminka Evelyna Steimarová vidí Karlův výrok jinak: „Nebyl nikdy v roli ženy, jinak by takovou blbost nemohl říct!“ „Ženy to v žádném případě jednoduší nemají, holky to měly, mají a budou mít vždycky těžší,“ přidává se Lucie Polišenská. „Já si myslím, že obě pohlaví to mají stejně náročné, ale v jiných situacích a obě jsou na to disponovaná, aby to zvládla,“  dodává Táňa Pauhofová.

A co na to muži? „Já si myslím, že ženský to mají těžší než chlapi. Mají toho víc na bedrech a víc toho snesou, to je vlastně dokázané, že ženská snese víc než chlap,“ stojí při ženách Oldřich Navrátil.