Kdo to má v životě těžší – ženy, nebo muži?

mim

Hvězdy filmu Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, který přijde do kin 20. září, odpovídaly na zásadní otázku. Kdo to má v životě těžší - ženy, nebo muži?

Hlavní hrdina filmu, suverén Karel, vysloví osudovou větu: „Chci bejt ženská!“ Protože,  podle jeho názoru, to mají ženy v životě snazší. Má pravdu?

„Já si myslím, že jak ženský, tak mužský role jsou náročný, zvlášť, když člověk chce najít i tu druhou stránku. Vlastně v každém člověku je obojí a jenom třeba muži se stydí nebo nechtějí ukázat tu svoji křehčí stránku, “ říká hlavní představitelka Anna Polívková.

To její maminka Evelyna Steimarová vidí Karlův výrok jinak: „Nebyl nikdy v roli ženy, jinak by takovou blbost nemohl říct!“ „Ženy to v žádném případě jednoduší nemají, holky to měly, mají a budou mít vždycky těžší,“ přidává se Lucie Polišenská. „Já si myslím, že obě pohlaví to mají stejně náročné, ale v jiných situacích a obě jsou na to disponovaná, aby to zvládla,“  dodává Táňa Pauhofová.

A co na to muži? „Já si myslím, že ženský to mají těžší než chlapi. Mají toho víc na bedrech a víc toho snesou, to je vlastně dokázané, že ženská snese víc než chlap,“ stojí při ženách Oldřich Navrátil.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit