Kdo zářil a kdo to nezvládl? Filmové Vary jsou u konce, mrkněte na verdikt módní policie

Redakce

Filmový festival v Karlových Varech, to zdaleka nejsou jen filmy. Především jsou to večírky a promenády, přítomné hvězdy si tedy dávají hodně záležet na tom, v čem se ukážou. Kdo to letos zvládl na výbornou a kdo šlápl vedle?

Festival v Karlových Varech, podle některých společenská událost roku, pomalu spěje ke svému konci, a tak jsme se rozhodli zhodnotit módní kreace celebrit, která se tam letos ukázaly. 

Jako nejlepší hodnotíme herečky Kláru Issovou a především Janu Plodkovou, které volily outfity tak, aby podtrhly svůj přirozeně éterický zjev. Obě se oblékaly do vzdušných střihů a jemných pastelových barev, což z nich na karlovarské promenádě dělalo hotové víly.

Hned v závěsu je podle nás jejich kolegyně Jitka Schneiderová, která hned večer oslnila ve třpytivě zlaté róbě. Oproti tomu Aňa Geislerová, která už léta platí za stylovou módní ikonu, se na letošních Varech držela hodně zkrátka a oblékala usedlé modely v tmavých barvách. V našich očích tak definitivně předala pomyslné žezlo zmiňované Plodkové, která se v originálních modelech ukazuje vždy a všude.

Sporný je teď už slavný růžový model Jitky Čvančarové, který nenechal nikoho na pochybách, že se herečka nebojí vystavit své vnady. Jitka je půvabná žena a dobře vypadá skoro ve všem, kdyby ale diskutovaný model měl jen o něco menší výstřih, vypadala by elegantněji. Pak by se o ní ale tolik nemluvilo, takže…

Za nejvíc vylazený pár prohlašujeme moderátora Leoše Mareše a jeho přítelkyni Moniku Koblížkovou, Palo Habera s Danielou Peštovou jistě prominou! Dvojice se ve Varech ukazovala ve stylových modelech, které k sobě navíc navzájem dobře padly, takže od nás mají jedničku z hvězdičkou.

Na všechny jmenované a několik dalších se podívejte do galerie, na videu níže pak můžete vidět něco málo ze zahajovacího ceremoniálu, včetně herečky Umy Thurman, která patřila k zahraničním hostům festivalu.

Herečka Jitka Čvančarová uchvátila ve Varech výstřihem

Michaela hejtuje: Reportáž z návštěvy Karlových Varů. VIDEA

Témata:,