Kendrick Lamar uvádí na trh své boty

Redakce

Vzhled Classic Leather Perfect Split odráží rozpolcenost Lamarova přístupu k životu, ztvárňuje pozitivní i negativní nitro, které v sobě mnohonásobný držitel Grammy ukrývá, i každodenní souboj nálad, jimiž prochází každý z nás. Tento vnitřní boj reflektuje barevná kombinace černobílého pánského modelu a bílošedého, součástí Perfect Split Packu je ale také kontrastní bíločerná varianta a dvojice modelů v modré a červené.

V návrhu Kendricka Lamara mají sneakers klasický, nadčasový tvar a neutrální barvy. Originálním prvkem je rozdělená podešev – díky kombinaci dvou materiálů je nejen atraktivní, ale také měkká při došlapu a mimořádně pohodlná.

Špička a pata jsou vyrobeny z nubukové kůže. Pro perforovaný svršek byla zvolena kombinace elegantní kůže a textilu. Classic Leather Perfect Split navazuje na předchozí model, který byl uveden začátkem letošního roku, kdy Lamar navrhl v limitované kolekci tenisky, jejichž barvy symbolizovaly rozkol mezi gangy Bloods a Crips ve městě Compton, z něhož americký rapper pochází.

Kendrick Lamar je sedminásobným držitelem Grammy. V rejstříku má dvě platinové desky s prodejem k milionu kusů, good kid, m.A.A.d city a To Pimp a Butterfly, a je považovaný za jednoho z nejproduktivnějších hudebníků současnosti.

Do rozhovoru s DJ Wichem pro Koule.cz vlezl Rytmus!

Rapper Future uvádí na trh své boty