Klára Vytisková bude rozhodovat o SuperStar 2015

Redakce

Do poroty letošního ročníku SuperStar (v pořadí číslo 4) přibyla nová tvář – zpěvačka Klára Vytisková z kapely Toxique. Doplní zkušené kolegy Pavola Haberu, Ondřeje Soukupa a Martu Jandovou. Nová řada se v kooperaci Novy a slovenské Markízy rozjede na podzim. Informace o projektu jsou také na Instagramu

10 hvězdiček, které přinesly talentové soutěže

„Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost,“ řekla Vytisková. „Do SuperStar jdu jako porotce počtvrté a jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen skvěle nebo zajímavě zpívající, ale i s charismatem a schopností upoutat posluchače. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský nebo textařský talent,“ dodal Ondřej Soukup.

Do boje o vítězství a výhru v hodnotě 2 miliony korun se mohou zájemci hlásit na nova.cz.  

Talentové soutěže jako Česko hledá Superstar nebo ČeskoSlovenská Superstar vygenerovaly například Anetu Langerovou, Petra Bendeho, Miro Šmajdu, Martina Chodúra, Bena Cristovao, Moniku Bagárovou, Celeste Buckingham nebo Sabinu Křovákou, vítězku poslední ČeskoSlovenské Superstar z roku 2013. (red)