Kník! 8 nejlepších instagramových profilů pro milovníky štěňátek

Linda Borůvková

Jestli vás tohle slovo donutí zkroutit obličej do grimasy a vydávat neartikulované vysoké zvuky, pak jste tady správně. Štěňátka! I v tom případě, že máte radši kočky, ukážeme vám tolik psí roztomilosti, že možná změníte orientaci a budete všude hlásit: Vůbec nechápu, jak jsem kdy mohl / a mít radši kočky. Vybrali jsme pro vás nejrozkošnější kolekce štěňátek, instagramové účty, které vás nikdy nenechají na holičkách. Jste smutní? ŠTĚŇÁTKO. Jste unavení? ŠTĚŇÁTKO. Máte moc práce? ŠTĚŇÁTKO. Nechal vás? ŠTĚŇÁTKO. Přesně když ho potřebujete. Moment, on existuje i čas, kdy někdo nepotřebuje ŠTĚŇÁTKO? Díky nám prostě uvidíte spoustu štěňátek denně. A od toho přece internet je, že?

  1. Daily Dose of Puppies

Kdybyste měli sledovat jen jeden instagramový účet, ať je to tenhle. Dělá přesně to, co slibuje. Přináší vám vaši pravidelnou denní dávku štěňátek. A vybírá ta opravdu nejpomazleníhodnější. Jen se podívejte sami! Možná začnete drbat nebo pusinkovat svůj monitor.

  1. Puppies for all

Kdo chce štěňátko? Máme štěňátka pro všechny. Každý den několik, neděláme rozdíly mezi rasami. Instantní zvedač nálady, který vás okamžitě rozněžní. Kolik štěněcích pohledů za den ustojíte? Otestujte to na tomhle účtu.

  1. OMG puppies

Panebože! Pejsek! Taky se vám při pohledu na čtyřnohého chlupáče vždycky zrychlí tep? Tady jste mezi svými. Tady vám budou rozumět. Nikdo se vám nevysměje. Naopak, podpoří vaši zálibu tím, že vám denně naservírují nejhezčí štěňátka až na váš monitor. Co víc si přát? Tohle je zkrátka nejjednodušší a nejpříjemnější způsob, jak si rozjasnit den.

  1. The Dogist

Věříte na to, že všichni psi jsou vlastně jen velká štěňátka? Roztomilé oči zvířecích miminek jsou fajn, ale vám se líbí všichni pejsci bez ohledu na věk? Tak tohle je místo pro vás. Dogist je něco jako Humans of Prague nebo Humans of New York, jenže o psech. Autor fotí portréty zvířat a zveřejňuje je s pár větami od jejich páníčka, který popisuje jejich povahu a zvláštnosti. Někdy se jedná o pejsky z útulků, kterým tak autor pomáhá najít nový domov.

  1. Puppies of Instagram

Čumáčky, bříška, tlapičky. Každý den znovu a jinak! A víte, co je na těchhle štěňátkách nejlepší? Že nikdy nevyrostou. Právě teď na vašich monitorech.

  1. Puppiespedia

Kam jdete, když potřebujete něco vysvětlit? Na Wikipedii. Kam jdete, když potřebujete potěšit oko i ducha? Na Puppiespedii. Vaše nové nejoblíbenější místo na internetu.

  1. Official Puppies Club

Jestli se za svou lásku ke štěňátkům nestydíte, proč se nestát členem oficiálního štěněcího klubu? Jediné, co k tomu musíte udělat, je kliknout na tlačítko Sledovat. Žádné zápisné, žádné členské průkazky. Jen denní dávka nádhery.

  1. Puppiesvids

Fotky vám nestačí? Pro ty, kdo dávají přednost videím, máme taky jeden tip. Ale koukejte na ně jen na místě, kde můžete v klidu vydávat vysoké pištivé tóny. Jinak to tady nepůjde. Berte to jako dobře míněné varování.