Koncert Flow of Voices – naposledy tak, jak je znáte!


Oblíbená vokální skupina Flow of Voices připravuje jedinečný koncert, kterým završí své více než čtyřleté působení v současném obsazení.

 

V sobotu 3. 11. 2012 v 19 hodin budou fanoušci acappellové hudby mít naposledy příležitost zažít Flow of Voices ve složení Petr Ševčík, Daniel Rymeš, Adam Zemek, Honza Polášek, Jiří Müller a Tomáš Janeček. Tato šestice zpěváků se na poslední společný večer symbolicky vrací na místo jejich doposud nejúspěšnějšího koncertu, do Baptistického sálu na ulici Smetanova 20 v Brně. Ještě jednou tak nabídnou svým posluchačům možnost vychutnat si nejen známé acappellové písně, ale i pestré aranže populárních písní nebo originální autorské skladby Petra Ševčíka. Velkolepé rozloučení a poděkování fanouškům se ponese v duchu toho nejoblíbenějšího a nejlepšího, co jsme zatím od Flow of Voices mohli slyšet.

Vstupenky na tento neopakovatelný hudební zážitek budou k dostání přímo na místě v den koncertu za 180,- anebo si je můžete již nyní rezervovat na adrese flowofvoices@seznam.cz za cenu 160,-. Více informací o skupině a záznamy z předchozích vystoupení najdete na www.flowofvoices.cz nebo na samostatném YouTube kanále