Konec Adele? Zpěvačka zrušila závěrečné koncerty svého posledního turné, z důvodu fanoušky mrazí

Redakce

Britská kráska s božským hlasem Adele je miláčkem svých fanoušků a rozhodně to platí i naopak. Teď se ale zdá, že ze svého místa na výsluní bude muset proti své vůli ustoupit.

Každý její singl se stane hitem, sbírá jednu cenu za druhou a milují ji miliony lidí po celém světě. Teď se ale zdá, že božská Adele se bude muset stáhnout ze světel reflektorů. 

Už před časem, v březnu během koncertu na Novém Zélandu, oznámila publiku, že aktuální turné je zřejmě také jejím posledním, protože životu na šňůře prostě nepřivykla. „Ve věcech koncertních šňůr nejsem dobrá. Jediným důvodem, proč jsem kdy na nějaké turné vyjela, jste vy. Díky aplausům si přijdu zranitelná,“ řekla pěnice. 

1. července pak na svůj Instagram nahrála srdceryvnou zprávu o tom, že ruší dva závěrečné koncerty tour, které měla odehrát v prestižní Wembley aréně a i podle Adeliných slov mělo jít o „vrcholy její kariéry“. Důvod? Zpěvačku totiž čím dál častěji zrazují hlasivky a během zvukové zkoušky měla takové problémy, že se v zájmu svého zdraví a podání kvalitního výkonu rozhodla vystoupení raději zrušit.

Znamená to snad, že už divu nikdy neuslyšíme zpívat naživo? My doufáme, že pauza Adele udělá dobře a po čase se ke zpívání před vroucími davy vrátí. Život bez možnosti poplakat si u Someone Like You snad ani nemá smysl!

Tahle Švédka je neskutečně podobná Adele!

Grammy 2017: Hudební ceny ovládla Adele, jeden gramofon rozlomila a rozplakala Beyoncé