Konečně! První teaser na novou sérii Hry o trůny je venku. Co prozrazuje?

Redakce

Fanoušci Hry o trůny, radujte se! Ve čtvrtek večer HBO do světa vypustila zbrusu nový teaser na očekávanou sedmou (a podle všeho předposlední) sérii. Co všechno krátká ukázka o nadcházejících epizodách prozradila?

To čekání je úmorné! O sedmé sérii superpopulárního seriálu Hra o trůny se toho moc nevědělo – až do čtvrtka. To totiž tvůrci zveřejnili krátký teaser, který o nadcházejících událostech mnohé vypovídá.

Tak třeba; ačkoliv v příběhu figuruje celkem asi 20 různých rodů, v rozhodující bitvě o železný trůn půjde o tuto pětici – Starkové, Lannisterové, Targaryenové, Tyrellové a Baratheonové. Zejména ta poslední budí otázky. Levoboček Roberta Baratheona byl naposledy vidět před několika sériemi a jeho bratři jsou podle všeho mrtví. Anebo ne?

V ukázce je znázorněna socha bojujících rodových zvířat zmíněných rodin, takže máme jasno, co je ale důležitější, je to, že se skulptura rozpadne na prach. Znamená to, že nakonec zemřou opravdu úplně všichni? A bude to rukama bílých chodců, obrovské armády ledových zombíků, která je v podstatě neporazitelná?

Kdo ví. Teaser, který můžete vidět níže, odhalil také datum, kdy nová série odstartuje, a to fanoušky zrovna moc nepotěší – premiérovou první epizodu uvidíme až 16. července letošního roku. Grr! Snad to čekání alespoň bude stát za to.

FOTOGRAFIE ze zákulisí Hry o trůny: To je mazec!

10 zajímavostí, které možná nevíte o herečce Emilii Clarke alias Khaleesi, matce draků