Poznejte lehkost bytí kouzelných domů na stromech

Redakce

Protože milujeme nejen dobrodružství a luxus, ale také něco neokázalého, tak jsme se tentokrát zaměřili na něco netradičního. Nádherné domečky na stromech, do kterých se na první pohled zamilujete. Pokud hledáte útočiště někde mimo nebo chcete na chvilku vypnout, tak neexistuje nic lepšího. Pojďme se podívat na seznam těch nekouzelnějších z nich, které jsme pro vás vybrali.

  • Alessandria, ITÁLIE. Za tenhle nezapomenutelný zážitek s magickým výhledem na krásy Itálie zaplatíte necelé čtyři tisíce za noc. Pro ty, kteří jsou závislí na internetu, je tu i Wi-Fi připojení a pro ty, kteří se i rádi osvěží, sezonní bazén. Nedaleko je romantická italská vinice, která je obklopena rozlehlou zahradou, bylinami a aromatickým dřevem.
  • Atlanta, Georgia, USA. Domeček s venkovským nádechem je dokonalým místem, pokud chcete zažít něco z obou světů – světa klidu a zároveň světa zážitků. Příbytek se nachází v hlubokém lese v Gorgii, a to jen pár minut od centra Atlanty. Sám majitel ho nazývá skrytým klenotem a není se čemu divit.  Patří mezi ty nejkrásnější na světě a za jednu noc zde zaplatíte osm a půl tisíce korun.
  • San Francisco, USA. Z tohoto treehousu v San Franciscu se vám nebude chtít odjet. Za noc zaplatíte šest tisíc šest set korun, které však odpovídají zážitku. Vidíte z něj totiž na záliv. Domeček je zasazen v klidném zalesněném kaňonu pouhých patnáct minut od centra města a kousek od vlakového nádraží.
  • Livingstone, ZAMBIE. Tento luxusní dům je posazený na břehu řeky Zambezi, která označuje hranici mezi Zambií a Zimbabwe. Kmeny v domečku stoupají skrz podlahu a zajistí tak dokonalý pocit spojení s přírodou. Rozhodně nebudete litovat, když se sem vydáte, protože je to doslova nádhera. Za jednu noc zde zaplatíte dvacet pět tisíc korun.

Kam vycestovat za vynikajícím vínem?

4 nejlepší místa v Evropě, kde si užijete dobrodružnou dovolenou