Kryštof má venku singl Srdcebeat. A půlku turné vyprodal během dne

Redakce

Prozatím jen na Spotify, Deezer nebo přes iTunes si fanoušci skupiny Kryštof mohou poslechnout jejich nový singl Srdcebeat. Skupina ukázku z chystané desky vydala na svatého Valentýna 14. února. A jaká písnička je? Klasický kryštofovský chytlavý pop se stadionovým zvukem a Krajčovými rýmy „až přestaneš se ptát/jestli tonout/nebo plout/jestli hořet nebo vyhasnout/můj srdcebeat jen pro tebe nechám znít“. Sice nevíme, jestli album obstojí všude na planetě, jak říkal producent Yaron Fuchs, ovšem je fakt, že Srdcebeat  – a hlavně jeho rytmická část – zní sympaticky čerstvě a lehce.

Zpráva: Kryštof dokončuje album. Obstojí všude na planetě, říká jeho producent

Mezi novinky v táboře Kryštofa patří i fakt, že fanoušci během 24 hodin vykoupili polovinu lístků na podzimní turné. „Opravdu jsme nečekali, že za půl dne prodáme 5000 lístků do pražské O2 arény,“ napsal na facebookovém profilu kapely zpěvák Richard Krajčo. Celková bilance za prvních 24 hodin od zahájení předprodeje zní: 18 tisíc prodaných vstupenek a rezervací na pětici koncertů.

Termíny Srdcebeat Tour

20. 10. Ostrava – ČEZ aréna, 23 .10.  Brno – hala Rondo, 27. 10.  Praha – O2 aréna, 31. 10. Liberec – Home Credit Arena / 3. 11. Pardubice – Tipsport aréna