Kryštof vydávají společní singl s Xindlem X

Redakce

Kapela Kryštof vydává společný singl s písničkářem Xindlem X. Jedná se o písničku Digihrách, kterou Xindl pro Richarda Krajča a spol. napsal a následně i zremixoval. "V úpravě, která zní jako vesmírné country, si Xindl společně s Richardem Krajčem i zazpíval," říká Libor Lisý z vydavatelství EMI.

Poslechněte si Digihrách s Xindlem X

Kryštof se po turné Kryštoff/On chystá na další jarní a letní hraní, představí se na Okoři, Českých hradech nebo na Open Air Festivalu.

Xindl X složil nedávno hudbu k postmuzikálu Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!!, který měl premiéru 30. května v Divadle na Vinohradech, a nyní chystá letní koncertní set. Rád by v něm poukázal na elektrickou stránku své muziky.

"Na začátku července s kapelou oslavíme rok existence v této sestavě, tak jsme si řekli, že je čas na něco nového. Proto pro letošní festivaly chystáme set, který bude sestaven z našich známých songů, obalených v ostřejším, električtějším kabátě," říká Xindl X. Se skupinou se představí na festivalech, jejichž seznam najdete na zpěvákově webu. (sli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit