Kryštof vydávají společní singl s Xindlem X

Redakce

Kapela Kryštof vydává společný singl s písničkářem Xindlem X. Jedná se o písničku Digihrách, kterou Xindl pro Richarda Krajča a spol. napsal a následně i zremixoval. "V úpravě, která zní jako vesmírné country, si Xindl společně s Richardem Krajčem i zazpíval," říká Libor Lisý z vydavatelství EMI.

Poslechněte si Digihrách s Xindlem X

Kryštof se po turné Kryštoff/On chystá na další jarní a letní hraní, představí se na Okoři, Českých hradech nebo na Open Air Festivalu.

Xindl X složil nedávno hudbu k postmuzikálu Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!!, který měl premiéru 30. května v Divadle na Vinohradech, a nyní chystá letní koncertní set. Rád by v něm poukázal na elektrickou stránku své muziky.

"Na začátku července s kapelou oslavíme rok existence v této sestavě, tak jsme si řekli, že je čas na něco nového. Proto pro letošní festivaly chystáme set, který bude sestaven z našich známých songů, obalených v ostřejším, električtějším kabátě," říká Xindl X. Se skupinou se představí na festivalech, jejichž seznam najdete na zpěvákově webu. (sli)