Která znamení horoskopu se k sobě perfektně hodí?

Eva Vogelová

Některá znamení zvěrokruhu jsou protikladná. Těžko byste o nich řekli, že se k sobě perfektně hodí a mohou tvořit poměrně spokojený pár. Jaká znamení spolu ale mohou bez větších potíží žít?

Lev a Rak

Obě znamení jsou letní, sdílí spolu něhu a optimismus. Nejvíce si rozumí, když dospějí do podobné duševní zralosti. V tom případě jsou na stejné vlně, ačkoliv jsou oba trochu odlišní. Lev zraje tím, že se učí být na sebe i své okolí méně přísný. Rak se naopak učí nebýt vždy tak milým člověkem, který vyhoví všem. Když najdou rovnováhu, dokonale se k sobě hodí. Na první pohled mezi nimi nejspíš jiskra nepřeskočí, ale může je pojit silné přátelství, které přeroste ve velkou vzájemnou lásku.

Beran a Váhy

Lidé ve znamení Berana jsou tvrdohlaví a někdy i choleričtí. Jedinci ve znamení Vah jsou citliví a berou si některé neúspěchy příliš osobně. Beran se rozohní a Váhy v nich ten oheň často ještě rozdmýchají. Občas mezi nimi mohou vzniknout bouřlivé hádky, ale přesto se k sobě hodí. Oba jsou taky extrémně vyčerpaní z hloupých lidí a sdílí společný humor. Romantika se u nich projevuje tak, že dělají vtipy na okolní svět, aby se z něj nezbláznili. Oba se spolu dokáží podržet nad vodou.

Kozoroh a Vodnář

Kozoroh s Vodnářem si dokáží vyjádřit náklonost i mimo ložnici. Vodnář je však často zaneprázdněn svým vlastním světem a kvůli tomu svému partnerovi nedává dostatek svého času. Kozoroh má rád spontánní dobrodružství, od kterého se nenechá ničím a nikým odradit. Dokáží si vyjít vstříc a dávají si svobodu. Oba mají své aktivity, které si vzájemně tolerují. Nemají potřebu se svým vztahem chlubit na sociálních sítích, potřebují své soukromí.

Blíženci a Štír

O Blížencích je známo, že jsou neloajální a neschopní se vázat. To se děje však pouze tehdy, pokud nejsou vyplněny jejich potřeby. Když Blíženci nejsou vystaveni tlaku ze strany protějšků nebo od nich nemají nereálná očekávání, dá se s nimi spokojeně žít. Štíři naštěstí vědí, jak jejich potřeby uspokojit. Mají pro ně dostatek empatie a pochopení.

Beran a Kozoroh

Beran má schopnost zaujmout Kozoroha svým působivým talentem a vedením. Oba se do sebe patrně nezamilují na první pohled stejně jako Lev a Rak. Mají šanci se setkat během práce, oba dokáží být do ní zapálení. Nejsou to žádní troškaři, nespokojí se s málem. Beran dokáže být občas jemný, což je dobře, protože Kozoroh není příliš divoký. Oba to chtějí někam dotáhnout. Budou z nich skvělí partneři, kteří dokáží jeden druhého podpořit.

Střelec a Panna

Vztah mezi Střelcem a Pannou může být komplikovaný, což záleží na míře jejich vzájemné tolerance. Střelec má rád v životě soudržnost. Byl by rád, kdyby všechno do sebe hladce zapadalo. Panna nebere život příliš vážně, ale svému protějšku důvěřuje a nechává mu určitou svobodu. Střelec se občas strachuje, ale Panna ho ubezpečuje, že vše dobře dopadne. Oba mají trochu jiné povahy, ale vzájemně se hezky doplňují.