Kylie Minogue přiveze do Prahy fontány za půl miliardy

Redakce

Obří pódium ve tvaru srdce z více než milionu částí. Sedm výtahů. Třicet vodních fontán. Tak bude vypadat pódium, na kterém zazpívá Kylie Minogue v březnu v pražské O2 areně v rámci turné Aphrodite: Les Folies Tour 2011. Pódium má podle managementu zpěvačky hodnotu v přepočtu více než půl miliardy korun.

Management Kylie: Bude to nejdokonalejší show
"S takovou show v České republice ještě žádný umělec nevystoupil," říká mluvčí pořádajícího Bestsportu Jan Tuna. "Diváci tu už zažili obří pyrotechnické a laserové show, ještě nikdy ale na pódiu uprostřed diváků nechrlily desítky fontán vodu do výšky osmipatrového domu." Podle managementu Minogue půjde o technicky nejvyspělejší a nejdokonalejší produkci, která kdy byla vytvořena pro halovou show.

Nechte se osprchovat. Za 6,5 tisíce
Majitelé nejlepších a tedy i nejdražších vstupenek se ocitnou přímo v centru dění, v samém středu obřího srdce. Kvůli obřím fontánám se neobejdou bez speciálních pláštěnek, které dostanou před koncertem od managementu Kylie Minogue ve speciálním batůžku. Vstupenky do tohoto prostoru nazývaného Splash zone jsou součástí balíčku, který se dá pořídit pouze na oficiálních stránkách Kylie. Cena jednoho balíčku je 250 euro (asi 6500 Kč). Kromě originální pláštěnky dostanou diváci v batůžku i ručník a další věci ze speciální edice Minogue.
Lístky seženete i přes web 02 areny od 990 Kč. (sli)

Video: Kylie Minogue v Praze v roce 2008

http://www.youtube.com/watch?v=2jyknzwqzmM