Ladronkafest uvedou Nasty a En.dru, zkusit si tam můžete i skákací boty

Redakce

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě Ladronkafest představuje svůj program. 14. září si v pražském parku Ladronka budete moci od jedenácti vyzkoušet například lakros, překážku funbox line, přes kterou jezdí skateboardisti a bruslaři, skimboarding, což je speciální forma surfování, ale i běžně discpiplíny jako je plážový volejbal nebo golf.  

Chybět nebude ani lezecká stěna pro děti i dospělé, jazykové i taneční kurzy nebo skoky na trampolíně. Zvědavci si pak budou moci otestovat specialitky v podobě kin-ballu s obrovským míčem anebo speciální míčovou hru tchoukball. Na Ladronce se také odehraje mistrovstí republiky v poweriseru, tedy skákání na visutých botách.

Program bude probíhat celý den také na hlavním pódiu, kde se diváci mohou těšit na exhibice, soutěže, taneční show a v neposlední řadě i na moderátory Nastyho a En.drua.

Večer pak všechny hudební fandy přivítá mimo jiné vítěz soutěže studentských kapel a jako headliner hiphopová skupina Notes From Prague. Stále také běží soutěž o koncert studentských kapel, přihlásit se můžete zde.

http://www.youtube.com/watch?v=A4jrC_OrRUA