Lady Gaga: Všechna tetování mám vlevo, abych zůstala normální

Hana-Slivova

Podívejte se na rozhovor s Lady Gaga, který vedla Marissa Mayer ze společnosti Google. Zpěvačka seděla před kalifornskými zaměstnanci Googlu přes hodinu a odpovídala na dotazy, které jí kladli fanoušci přes internet i na místě. Google pro Lady Gaga nachystal také speciální video, založené na její obrovské on-line popularitě.

Zpěvačka Lady Gaga byla v úterý 22. března 2011 hostem kalifornské pobočky společnosti Google. Odpovídala na několik z padesáti tisíc otázek, které si pro ni připravili fanoušci. Přečtěte si a poslechněte, o čem zpěvačka, jejíž video Born This Way vidělo na YouTube přes 300 milionů lidí, během sedmdesáti minut mluvila.

Rozhovor s Lady Gaga

"Všechny moje spolužačky ze střední chtěly dělat pro Google. Vím, kolik chytrých mozků tady pracuje," vysekla zpěvačka v rámci přivítání poklonu hostitelům. Někteří se na její počest převlékli do legračních obleků. "Promiňte, nechci se vám smát. Ale takhle se cítím já, když někam přijdu," komentovala zpěvačka kostým jednoho z přítomných, jenž se oblékl do modrého dresu a stříbrné čepice.

Co také zaznělo v rozhovoru s Lady Gaga

Co děláš, kdy jsi doma, v New Yorku? Co nosíš?
Hodně se věnuji józe. Ráda bych v ní byla dobrá. Miluju vaření a jsem skvělá kuchařka. Ráda popíjím s přáteli a poslouchám AC/DC. A co nosím? Řada mých přátel to vůbec nedokáže odlišit, už jsou na ty kreace zvyklí… Pro ně je triko i tahle černá róba to samé.

Lady Gaga dostává gratulace k 25. narozeninám od lidí, kteří se oblékli do kostýmů podle Lady GagaKdy jsi se začala cítit jako hvězda?
Stále na ten pocit čekám.

Kde jsi byla, když jsi se poprvé slyšela v rádiu?
V Kanadě. Paradoxně si to ale užívám až teď; málokdo ví, že tehdy jsem na sobě opravdu tvrdě pracovala, mívala jsem i tři koncerty denně. Byla jsem hrozně unavená..

Cvičíš doma na piáno? Zpíváš?
Každý den zpívám 30 minut, už přes deset let mám hlasového poradce. A na piáno… hraju většinou v barech. Když si dám pár skleniček martini, přehrávám písničky Colea Portera. Ostatně na mé nové desce Born This Way není žádná skladba, která by nešla zahrát na piáno. Všechno, co dělám, je písničkářství.

Proč máš všechna tetování na levé straně?
Chtěl to tak můj táta. Přál si, abych zůstala alespoň na jedné straně normální.

Stalo se ti, že tě paparazzi někdy nepoznali?
Dávám hodně peněz ochrance. Dovedu si zařídit, aby paparazzi nevěděli, kde jsem. Fotka v novinách pro mě neznamená slávu. Důležité pro mě je, když vidím tisíce fandů, jak se mnou zpívají Born This Way.