Langerová vs. Anastacia: souboj na ostří nože


Americká zpěvačka Anastacia (41), která má na kontě 4 studiové desky, výběr nejlepších hitů a 2 DVD - video kolekci a záznam z živého koncertu, bývá mnohdy svoji tvorbou ins ...

Americká zpěvačka Anastacia (41), která má na kontě 4 studiové desky, výběr nejlepších hitů a 2 DVD – video kolekci a záznam z živého koncertu, bývá mnohdy svoji tvorbou inspirací pro účastníky českých i zahraničních pěveckých soutěží. Podívejme se nyní trochu do minulosti. Píše se rok 2003, kdy se Aneta Langerová objevila jako neznámá zpěvačka v první řadě reality show Česko hledá Superstar. Favorizovaná Langerová se v červnu 2004 stává historicky první vítězkou soutěže, která se zásadně podepsala na její další kariéře.

V kolech TOP 03 a TOP 02 Langerová zaútočila na postup s těžkým kalibrem – vybrala si píseň od americké divy Anastacia, a to  vůbec její první singl s názvem I'm Outta Love. Jak se s nelehkým úkolem Aneta vyrovnala, můžete posoudit sami. Videa pro srovnání od obou zpěvaček. Langerová vs. Anastacia –  I'm Outta Love.

 

Aneta Langerová – I'm Outta Love

 

Anastacia – I'm Outta Love

http://www.youtube.com/watch?v=0FSeZ6N16So

Témata:,