Legendární The Adicts potvrdili pověst. Parádně to rozjeli!


Britské legendy punkrocku to včera v Praze pořádně rozjely. The Adicts jsou svým kabaretním vystupováním pověstní, ale živý zážitek je nade všechny povídačky. U této bláznivé kapely, která hraje od začátku punkové éry let sedmdesátých, se nudy bát nemusíte. Třpytivé oblečky, létající balóny, konfety i karty doplňovaly úžasně živé vystoupení v klubu Futurum.

Hra na housle Dannyho Grazianiho nahnala přítomným husí kůži při All The Lucky People i Ode To Joy. Za bicími udržoval celý koncert nadupaný rytmus Kid Dee a svůj kytarový um předvedl hlavně Pete Dee. Britští The Adicts si pro Prahu připravili na dvacet rozjařených písní a nadělili je s elánem a neskrývaným entuziasmem.

Toužící fanoušci na bláznivé estrádě
Zpěvák Keith ‚Monkey‘ Warren, tradičně vymóděný blyštivými oblečky a se zmalovanou tváří à la Joker, si získal moc nad diváky s prvními slovy Joker In The Pack. Z rozhazovaných balíčků karet si chtěl památku odnést každý a publikum vyvinulo na přeplněném tanečním placu klubu Futurum až nesnesitelný tlak. Karty ale nebyly vůbec tím posledním, co se rozletělo do davu. Grandiózní byla i „pinkaná“ s nafukovacími plážovými balóny.

Poslechněte si Joker In The Pack

http://www.youtube.com/watch?v=l8vLsln5gqw

Nekonečná bujará párty
Asi v půlce show ozvláštnil Monkey vystoupení přizváním dívek na pódium k poklidnější skladbě Bad Girl. Energickou a nespoutanou Chinese Takeaway pak The Adicts dali pokyn k další neustávající vřavě na parketu. Světoznámá You’ll Never Walk Alone, typická pro fotbalové kluby a přezpívaná mnoha interprety, rozlila po klubu vlnu souznění.
Na koncert přišli především fanoušci kapely, takže slova písniček zněla ze všech stran. Nejsilnější skladba večera  – Viva La Revolution – pak odstartovala gradující závěr koncertu, na který se jen tak nezapomíná.

Takhle to vypadalo na včerejším koncertě The Adicts

The Adicts – Life Goes On Tour 2009
14. května 2009, Praha, Futurum

Témata:, ,