Lenka Vlasáková slavila 44. narozeniny na premiéře filmu Jak se zbavit nevěsty

Redakce

Herečka Lenka Vlasáková oslavila své 44. narozeniny. A oslavu měla největší v životě. Slavila je přesně v den premiéry nejočekávanější premiéry roku, komedie Jak se zbavit nevěsty.

„Dostala jsem už spoustu dárků, květiny, láhve. Takhle velkou oslavu narozenin jsem nikdy neměla, ani když jsem měla kulatiny,“ prozradila Vlasáková.

Věk si herečka vůbec nepřipouští. „Cítím se pořád na těch pětadvacet,“ usmívá se. Její partner herec Jan Dolanský za herečkou dorazil až kolem jedenácté hodiny večer na afterpárty do klubu Lávka. Měl totiž předtím představení v divadle.

Lenka nebyla jediná, kdo slavil v den premiéry narozeniny. Stejné 44. narozeniny oslavil také režisér komedie Jak se zbavit nevěsty Tomáš Svoboda.

Ten si prý největší dárek nadělil před dvěma roky.  Kolaboval mu organismus a byla nutná transplantace ledviny. Tu mu darovala jeho manželka.

Na premiéře stejně jako Lenka dostal narozeninový dort. „Snad se to nedozví můj lékař z IKEMu, trošku si dám víno i sladké. Ani jedno není ideální,“ řekl Svoboda.

Na premiéru dorazili všichni hlavní představitelé – Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová, David Matásek, Jana Stryková, Jaroslav Plesl, Jana Švandová a Kordula Stropnická, kterou doprovodil otec, ministr obrany Martin Stropnický s ochrankou. Užít si premiéru dorazily také další známé tváře.

Nadšeni z premiéry byli Gábina Partyšová s manželem Danielem, Jiří Pomeje s manželkou Andreou, Andrea Verešová, Kateřina Průšová nebo Petra Svoboda. Ozdobou premiéry bylo deset nádherných nevěst, které uvedly hvězdy do sálu.

Tohle si pusťte: Lenka Vlasáková jen ve spodním prádle

Lenka Vlasáková v novém filmu: Nikdy nebyla krásnější!

Témata:,