Lenka z Yellow Family nabízí Night for You, další ukázku z CD Positivity

Redakce

O chystané sólové desce Positivity Lenky Jankovské alias Léni Yellow, již znáte z kapely Yellow Sisters, jsme už psali v době, kdy prezentovala první ukázku Fever. Poslechněte si písničku.

Nyní je tu s druhou ukázkou, funky skladbou Night For You. Písničku jí pomáhal dát dohromady jazzový pianista a aranžér Tomáš Sýkora. „Když jsme před třemi lety začali s Tomášem nahrávat demo, netušili jsme, že realizace potrvá tak dlouho. Byla jsem tehdy těhotná a mateřské povinnosti zaměřily moji pozornost trochu jiným směrem. Deska měla tedy čas uzrát jako víno,“ říká Lenka, jejíž další tváří je gangsta-matka z projektu Mateřská.com, který má s kamarádkou Bárou Vaculíkovou.

Základní sestavu doprovodné kapely tvoří vedle Tomáše Sýkory bubeník Adam Koller, kytarista Tomáš Fuchs a baskytarista Miloš Klápště. „Velkou radost mi udělali černošští zpěváci z Berklee College of Music, kteří nám nahráli vokály a dodali tak desce soulový nádech. Byli jsme s nimi při nahrávání ve spojení přes skype. Splnila jsem si tak svůj sen,dodává zpěvačka. Deska se točila u Ecsona Waldese a kromě autorských skladeb na ní budou i dvě coververze od Carole Kingové a skupiny Incognito. (sli)

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/156250235″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]