Letní hit Love Generation oslavoval góly na mistrovství světa i vítěze v NHL


Psal se konec roku 2005. Producent a DJ francouzského původu Bob Sinclair tehdy pracoval na vydání čtvrté řadové desky. Western Dream sice vyšla až v dubnu následujícího roku, ale pilotní singl s názvem Love Generation vplul do hitparád už v říjnu. A stal se z něj trhák nadcházejícího léta.

Prvních příček v různých hitparádách dosáhla hitovka Love Generation nepočítaně. Oblíbili si ji v Austrálii, Belgii, Rakousku, Itálii, Francii i na Novém Zélandu. Tady všude si získala nebývalou přízeň posluchačů. Hlas hitu propůjčil Jamajčan Gary Pine. Sám Bob Sinclair ale v písni nezpívá. On ji vlastně ani nenapsal, „jen“ produkoval. O produkci se nicméně postaral výtečným způsobem.

Stvořena pro diskotéky, reklamy a fotbalové stadiony
Hit Love Generation nebyl jen pouhým symbolem léta 2006. Je pevně spjat i s mistrovstvím světa ve fotbale, které se ten rok konalo na německých stadionech. Tóny písně se rozezněly po každé vstřelené brance, nehledě na to, který tým gól vstřelil. Hit měl úspěch i na ledě. V zámořské NHL si jej oblíbil tým New York Rangers. Místní DJ spustil song jako oslavu vítězství po každém úspěšném zápase, když se hráči přišli děkovat fanouškům.

Podívejte se na video písně Love Generation

http://www.youtube.com/watch?v=d4FM2_t3ALo

Mimo ledové plochy a svátek fotbalu slavila píseň Love Generation úspěchy na diskotékách nejen po celé Evropě a u protinožců, ale velmi populární byla také v Mexiku. Noční kluby a diskotéky v Acapulcu a Cancúnu hrávaly veselou hitovku protkanou pískáním do omrzení. Těžily z ní i italské telekomunikace. Společnost Telecom Italia Mobile nechala natočit sérii reklam, kde se do rytmu svíjí v hlavní roli brazilská modelka Adriana Lima. Mimo jiné hity zazní i Love Generation.

Pánové, něco pro vás: půvabná Adriana Lima

The Mighty Bop se stylizuje do rozevlátého hippíka s Lala Songem
Bob Sinclar, vlastním jménem Christoph Le Friant, ani po mega úspěchu nezahálí. V květnu letošního roku vydal další album s názvem Born in ´69 s poněkud kýčovitým přebalem, jemuž vévodí rozevlátý nahý muž, nápadně podobný Kristovi. Zatím poslední singl, který Sinclar vydal, se jmenuje Lala Song. Nástupce Love Generation se z něj zatím neklube.

Bob Sinclair – Love Generation
Datum vydání:
13. října 2005
Deska: Western Dream