„Léto plné hvězd“ – „Večer s Petrem Ševčíkem“ dne 15.8.2013 v 19.00

Redakce

Mladý brněnský zpěvák Petr Ševčík na sebe výrazně upozornil ve druhé  řadě Česko Slovenské SuperStar  v roce 2011. Již několik měsíců po soutěži poprvé vystoupil na  „Léto plné hvězd“ s vokálním kvartetem Flow of Voices a svými nadšenými fanoušky tehdy zcela zaplnil sál. Na výstavě hraček pro zdravotně postižené děti s názvem „Léto plné hvězd“ od té doby vystupuje pravidelně. V loňském roce představil svým početným fanouškům několik skladeb ze svého autorského debutového alba „Duality“, které vyšlo v březnu r. 2013 a jehož kmotrou se stala známá herečka Zorka Jandová. Ta si Petra vybrala také jako moderátora dětského Rádia Junior vysílajícího na Dvojce Českého rozhlasu. Můžete si jej naladit každý pracovní den nově v čase od 14 – 18 hod. a dopřát tak svým dětem nejen poslech příjemného Petrova hlasu, ale též mnoha hezkých písniček, pohádek, soutěží, hádanek a naučných pořadů.

V roce letošním Vám Petr na „Léto plné hvězd“ zazpívá opět několik skladeb z alba „Duality“, ale jak se stalo již tradicí, uslyšíte i pár známých a oblíbených coverů. 

Pro zajímavost můžeme dodat, že Petr nedávno ve studiu  Creative Music House v Bratislavě natočil své dva nové singly, které by se měly následně stát součástí dalšího alba, tentokrát laděného  do žánru pop-elektro a dance.  Můžeme v této souvislosti již prozradit, že se na LPH dočkáte malého „hudebního zákusku“.   

Po koncertě proběhne autogramiáda a bude možno si samozřejmě koupit Petrovo CD „Duality“.

Nenechte si vystoupení Petra ujít, jako každý rok, i letos bude zcela jistě stát za to.

Koncert se uskuteční v Praze na adrese: Dražického nám 10/65, Praha 1.

Těšíme se na Vás !