Lorde: Štve mě, že moje nové skladby zní jako ty staré

Redakce

Zpěvačka Lorde byla jednou z účinkujících na festivalu Lollapalooza, který jde sledovat téměř on-line přes webkamery. Po koncertě tahle novozélandská hvězda hovořila s magazínem Billboard, jemuž řekla, že válčí s novými písničkami. Štve jí, že znějí hodně podobně těm, které vyšly na jejím loňském úspěšném debutu Pure Heroine. Přečtě si profil Lorde

„Píšu teď nové věci. Nevím, jak to dopadne, protože když jsem  začala, všechno to znělo jako písničky z prvního alba. Snažím se zrušit svoje stará pravidla a trochu se posunout. Ale zase nechci úplně opustit všechny skvělé lidi – spoluautory, se kterými jsem udělala spoustu zajímavé práce,“ dodala.

Poslechněte si Lorde v Youradiu

Lorde se v současné době stará o soundtrack k filmu Hunger Games: Síla vzdoru (1. část) a sama oslovuje hudebníky, již by měli na projektu participovat. Zároveň pro album napíše první singl. Film bude mít premiéru v listopadu.

Lorde hovořila nadšeně také o parodii hitu Royals od Weird Al Yankoviče. Protože jeho coververze poslouchá od deseti let, dlouho si přála, aby si vzal na paškál i její písničku. Koukněte na Royals – parodii v článku o tom nejpovedenějším z dílny Yankoviče. (sli)