Lucia Šoralová vyráží zemi ukázat lásku, čest a kuráž

Redakce

Zpěvačka Lucia Šoralová vyráží na turné se svým loňským albem O lásce, cti a kuráži, které dala dohromady s textařem Michalem Horáčkem (přečtěte si zprávu) a kapelou La Alma.

Poslechněte si Lucii Šoralovou v Youradiu

Turné začíná 25. září v Kolíně a skončí 20. prosince v Brně, na koncertě v Praze 4. listopadu zahostuje i zpěvačka Lenka Dusilová i Michal Horáček, jenž psíničky doprovodí komentářem. Kromě vlastních skladeb zařadila Šoralový do repertoáru i skladby Hany Hegerové nebo Zuzany Navarové.

„Koncertní turné k novému albu proběhlo v první půlce roku na mém rodném Slovensku. Vřelost a otevřenost slovenského publika mě nadchla a pozitivně nabila. Věřím, že stejné emoce budou básně Michala Horáčka v mém hudebním aranžmá vzbuzovat i během českého turné“, dodává Šoralová.

Termíny turné:

25. 9. Kolín/Synagoga, 26. 9. Nymburk/Kaple svatého Jana Nepomuckého, 1. 10. Polička/Tylův dům, 23. 10. Mělník/Masyrykův kulturní dům/Koncert v rámci cyklu Na vlně šansonu, 30.10. Děčín/La Garage Noir, 4. 11. Praha/Divadlo Kalich – hosté Michal Horáček a Lenka Dusilová, 5. 11. Roudnice nad Labem/KD, 20. 12. Brno/Cafe Gracian