Lucie Bílá se dala na dance music. Poslechněte si singl Jsem to já

Redakce

Lucie Bílá zkouší na stará kolena nový žánr. Běžný pop vyměnila za taneční hudbu a s produkčním týmem, který se staral například o skladby Dary Rolins nebo Tiny, natočila písničku Jsem to já. Jak se však objevuje i v komentářích pod videem, písnička je až příliš nápadně podobná hitu Katy Perry Firework.

S tím však nesouhlasí vydavatel Lucie Bílé. "Nedomníváme se, že jde o plagiát jakékoliv písničky. V současné době lze samozřejmě najít podobné prvky či aranže u písní z celého světa, ale to neznamená, že jde o napodobeninu. Spíše jde o současné trendy," říká Zdeněk Brouček ze Supraphonu. Obě melodie si poslechněte pod rychlovkou.

Skladba by měla zaznít i na Černobílém turné, na které lákají plakáty, na nichž má Bílá fotku s černým mikádem. (sli)

Termíny turné:
14. 10. Praha (Tipsport arena), 15. 10. Praha (Tipsport arena), 17. 10. Plzeň (Zimní stadion), 19. 10. Bratislava ( Zimný štadión Ondreja Nepelu), 21. 10. Košice (Steel arena), 23. 10. Ostrava (ČEZ arena), 25. 10. Zlín (Zimní stadion Luďka Čajky), 27. 10. Brno (Kajot arena), 29. 10. 2013 Pardubice ČEZ Arena, 31. 10. Liberec (Tipsport arena) 3. 11. České Budějovice (Budvar arena)

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit