Lucie Vondráčková: Hudba dnes nikoho nezajímá, sledujeme hokej!

Redakce

Michal David a Lucie Vondráčková zahájí 29. května v ostravské ČEZ Aréně společné turné. Největší hity představí na jednom pódiu poprvé,

Sérii deseti vystoupení zakončí 26. června v pražské O2 areně, mezitím zazpívají v Olomouci, Pardubicích, Uherském Hradišti, Brně, Táboře, Plzni, Jihlavě a Liberci. O hudební doprovod se postará Michal David Band.

"Koncert bude rozdělený do čtyř bloků, každý interpret má svůj vlastní, šestipísňový blok, propojený duety nebo mým klavírním doprovodem," řekl David, který zároveň představil autobiografickou knihu s názvem Největší z mých nálezů a ztrát.

Poslechněte si Davida a Vondráčkovou v Youradiu

Jeho kolegyně Vondráčková zase dostala zlatou desku za třítisícový prodej posledního alba Oheň. Fanouškům ale v roli manželky špičkového hokejového útočníka a reprezentanta Tomáše Plekance vzkazuje: "Myslím, že ve čtvrtek hudba nikoho moc zajímat nebude, všichni budeme sledovat hokej."

Spolupráce Vondráčka s Davidem začala v roce 2011 duetem Byla to láska z Davidova alba Čas vítězství, které otextovala matka Vondráčkové Hana Sorosová. Na YouTube tuto skladbu již zhlédlo přes tři miliony lidí. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=yOw9-ReOjbA