Luxusní sexuální večírky: Vezměte si masku a pojďte se pobavit

Petra Vorelová

Společnost Killing Kittens nabízí organizaci více než zajímavých večírků. Připraví vám sexuální orgie. Firma pořádá akce v Londýně, New Yorku, Paříži, Benátkách a Sydney.

Firmu založila v roce 2005 Emmy Sayle. Její večírky připomínající filmy Padesát odstínů se konají v penthousových apartmánech i ve venkovských sídlech. Vždycky mají okolo 150 hostů.

Návštěvníci mají masky, koktejlové šaty a pozorují se navzájem při souloži. Sex samozřejmě není povinností. Kdo chce, může jen tančit nebo v klidu pozorovat okolní děj.

„Na některých akcích k sexu dojde, ale to není jediný důvod, proč lidé na večírky KK chodí, sex je jen vedlejším produktem. Není to jen jedna velká swingers party, 19 % členů jsou páry. Zbytek je singles, přičemž páry se nepovažují za swingery,“ říká Emma.

Párty má několik pravidel. Jedním z nich je, že muži nemohou oslovovat ženy. Kromě luxusních sexuálních večírků Killing Kittens mají taky online komunitu včetně chatu a blogu, píše web Muzivcesku.cz. Odvážili byste se na takový večírek?