Madonna možná skončí na dlažbě, Miley Cyrus se dala na sex a Lily Allen má nový klip

matoush

Myslíte si, že žít vedle královny popu je štěstí? Omyl! Její sousedi tvrdí, že je to peklo, a rozhodli se jí z domu vystrnadit. Co jim vadí? O tom nejdůležitějším, co se tento týden šustlo ve světě showbizu, se dočetete na Kouli.

Madonna„Tři hodiny denně třese celým domem, skrz stěny, stropem a dokonce i topením nesnesitelně hlasité dunění,“ píše se v žalobě, kterou na Madonnu podakla Madonnina sousedka Karen George. „Z toho bytu se stala zkušebna a to já snášet nebudu,“ dodává.
Atmosféra v domě v západním Central Parku skutečně houstne. Ve stížnosti, kterou podepsali i ostatní nájemnící, se Madonna dočkala i ultimáta: „Buďto byt vyklidíš, nebo zaplať stavební úpravy, které dunění zmenší.“
P.S. Autor tohoto článku upřímně doufá, že si tento článek přečte jeho sousedka, která mu každé ráno znepříjemňuje ranní poslech hudby bušením smetáku do stropu.

Miley Cyrus se dala na Sex
Americká zpěvačka a představitelka disneyovské hrdinky Hanny Montany Miley Cyrus má nový job. Zahraje si po boky Kim Cattral v chystaném snímku Sex ve městě 2. A věřte, že půjde o skutečně dramatickou zápletku – Miley a Kim si omylem oblečou stejné šaty. No jak tohle dopadne?

Záplava nových singlů
One Republic
nedávno sklidilo příval kritiky, protože jejich singl All The Right Moves byl všechno, jen ne pohyb správným směrem. Kluci si pospíšili a v USA se z rádia valí další singl kalifornské kapely, jenž se jmenuje Secrets. A upřímně… Proti kvičení v někdejším hitu Apologize zní Secrets jako andělské chóry.

http://www.youtube.com/watch?v=8Qus3ezCd1s

Další, kdo minulý týden představil nové video, je Lily Allen. Nepřekvapila, novinka Who’d Have Known zní jako vše, co vydala dosud. To znamená dobře.

A poslední novinka, o které se od nás dnes  dozvíte – singl Rain od Miky.