Malý Čech z Velké Británie vydal již 4. singl „First time“

Redakce

  Bude tomu několik měsíců, co se na kouli.cz objevila zmínka o jakémsi umělci z Velké Británie, původem z České Republiky, který se již téměř před třemi lety rozhodl, že nebude o úspěchu v zahraničí snít, ale tvrdě si za ním půjde. Pokud jste jako já a jeho jméno dosud ještě neslyšeli, mladík si říká Beck Martin a v pondělí 17.3.2014 vydal po všech digitálních obchodech celosvětově svou již čtvrtou skladbu nesoucí název v překladu „poprvé“. Odkaz na Americký iTunes, kde si ji můžete poslechnout, popřípadě stáhnout, je zde : http://itunes.apple.com/us/album/first-time-single/id842581983

  Nedalo mi a začala jsem si o mladíkovi zjišťovat více a více než dostatečná dávka sebevědomí mu rozhodně nechybí. Co by řekl Vám všem čtenářům o své hudbě a vzkázal ostatním umělcům z rodné země? O tom všem bude náš delší rozhovor, který mi Martin s více než radostí poskytl a který dost možná rozproudí krev v žilách uplně všech současných umělců z našeho malého státu.
  Určitě je se na co těšit, protože za Martinem stojí lidé, kteří jsou zodpovědní za rozjezd kariéry zpěváka Jamese Blunta či Tinieho Tempaha a spousty dalších více nám známých jmen, jak se Martin s radostí pochlubil. 
  Náš článek s rozhovorem si budete moc přečíst ihned po víkendu, protože dnes je pátek a to je čas na pár panáků, pár drinků a čas začít párty, jak nám česko-britský umělec zpívá ve svých předchozích písních.
 
Odkaz na rozhovor je zde : http://www.koule.cz/cs/clanky/rozhovor-co-rozproudi-krev-v-zilach-vsech-nasich-umelcu-a-ctenaru-40955.shtml