Mariah Carey si užívá sex po telefonu

matoush

Když si Nick Cannon a Mariah Carey v dubnu minulého roku řekli na Bahamách své „ano,“ asi netušili, jak neuspokojivý jejich vztah bude. On je hollywoodský herec a ona jedna z nejprodávanějších zpěvaček na světě. To znamená, že se často nevidí po celé týdny. Nick se pravděpodobně obával, aby neutrpěla jeho mužská čest. a bulvár teď tedy ví, jak na dálku plní své manželské povinnosti.

Jak řeší Nick Cannon a Mariah Carey svoje dlouhodobé odloučení? „Máme spoustu sexu po telefonu!“ říká Cannon. „A když se jednou za čas dostanu domů, dáme si to na živo.” Nick jde ve svých plánech ještě dál. „Teď plánujeme děti, úplně to ovládlo naše mysli."
Řekl mu někdo, že se děti přes telefon dělají jen hodně obtížně?

Spice Girls se opět vrací, tentokrát bez Posh
A je to zase tady – Spice Girls se vrací. A berou to pěkně zostra. Dámy v pondělí slíbily, že přesně za rok budou objíždět svět v rámci šňůry, „jakou svět neviděl.“ Ale! Kořeněným holkám bude tentokrát jedno zásadní dochucovadlo chybět. Hvězda skupiny Victoria Beckham prý nemá ani čas ani chuť se do projektu zapojovat. No.. Je fakt, že pokud existuje něco, bez něčeho by byly Spice Girls snesitelnější, tak e to hlas Posh, ale přesto: Dokážete si představit Spice Girls bez Victorie?

Mika představil nové video
…a dokazuje v něm své tvrzení, že je mu úplně jedno, je-li jeho partnerem žena, nebo muž (více o Mikově bisexualitě si přečtěte zde). Postavy v tomto videu jsou tak trochu oboje.

Podívejte se na Mikův nový hermafroditní klip

http://www.youtube.com/watch?v=PA2lhDsp_tg

Gwen oslavila čtyřicítku
Věřte tomu nebo ne, americké zpěvačce Gwen Stefani je čtyřicet. Narozeniny oslavila v sobotu 3. října v luxusní losangeleské restauraci Cecconi’s. Koule.cz blahopřeje!

Témata: