Martin France a Martina Balogová natočili duet


Zpěvák Martin France nazpíval duet se zpěvačkou a finalistkou SuperStar Martinou Balogovou.

Zpěvák Martin France nazpíval duet se zpěvačkou a finalistkou SuperStar Martinou Balogovou.

Duet „Naše Zem, naše srdce“ by se měl objevil na Martinově novém CD, které vyjde ještě letos. „Tuto písničku napsal velmi talentovaný teprve 16letý Tomáš Ziki Zíka a přes svého kamaráda mi tuto písničku nabídl. Když jsem ji poprvé uslyšel, tak mě opravdu oslovila, ale už od počátku jsem věděl, že by se mi z toho líbil duet,“ prozradil Martin France s tím, že hned zavolal své kamarádce Martině Balogové, aby jí nabídl spolupráci.

„Martina je to jeden z nejvýraznějších a nejhezčích hlasů naší pop scény a písničku jako duet jsem jí nabídl. Martině jsem řekl, že v tom vidím i nějaký dětský pěvecký sbor, Martina s tím souhlasila a dali jsme se do natáčení,“ řekl nám France.

Netrvalo to dlouho a Balogová přijela z Ústí nad Labem, kde teď momentálně žije. „Nejdříve jsme si natočili své pěvecké party, potom jsme na rap pozvali rappera Skipe!, který k songu zároveň napsal text. A jako poslední krok jsme odjeli do České Lípy, kde své party nazpíval Českolipský dětský pěvecký sbor. Takže cesta této písničky byla docela dlouhá, ale myslím si, že jsme všichni rádi, že jsme se do toho pustili,“ uzavírá France.
 

Témata: