Máte kapelu? Složte hymnu pro plzeňskou Viktorku!

Redakce

Fotbalisté Viktorie Plzeň pořádají soutěž o novou klubovou hymnu. Vyzývají hudební skupiny, písničkáře, ale i hudebníky-amatéry, aby do poloviny července posílali své nahrávky. Klub pak vybere pět nejlepších písniček, z nich pak budou vybírat fanoušci. Na autora vítězné skladby čeká celoroční permanentka, VIP vstup na vybrané podzimní ligové utkání a možnost zahrát skladbu naživo přímo před tribunami Doosan Areny.

"Je nám jasné, že žádná skladba se mávnutím proutku nestane oblíbeným chorálem tisícovek plzeňských fanoušků. Naší ambicí v tento moment je především vybrat důstojnou píseň pro slavnostní příležitosti. Klubová hymna je zároveň standardní součástí identity moderních klubů," uvedl tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

Návrhy na hymnu mohou kapely, zpěváci nebo i naprostí začátečníci z řad fanoušků posílat na mail hymna@fcviktoria.cz do neděle 15. července 2012.

Amatéři, nebojte se ničeho a do akce se také zapojte. Nic horšího než hymna loňského MS v hokeji Life Is a Game už být nemůže. (sli)