Máte krátké nehty? Tak sledujte ty nejlepší letní nápady na jejich úpravu

Redakce

Máte krátké nehty a nevíte si rady ohledně jejich úpravy? Máme pro vás pár rad, jak na to.

  • Sedmikrásky. Sedmikrásky jsou jednoduché, přesto však vypadají nádherně. Jak jinak si v létě vyzdobit nehty než květinami? Budete potřebovat průhledný lak, který nanesete jako spodní základní vrstvu. Poté budete potřebovat tenký štětec a barvu. Použitý štětec omyjte a znovu použijte na tvorbu okvětních lístků. Na závěr použijte průhledný lak pro fixaci. Inspiraci jsme našli u Natalie Pavloski.
  • Meloun. Melounové odstíny díky fantazii vytvoří design melounu. Budete potřebovat zelenou barvu a také červenou. Všechny nehty se natřou zelenou barvou až na prsteníček, který se zabarví jen do půlměsíce. Poté použijte červenou, kterou dotvoříte vzhled melounu. Na konec použijte průhledný lak. Inspiraci jsme našli u JINsoon.
  • Světlý odstín plus fólie. Toužíte po jednoduchosti, ale zároveň výjimečnosti? Tak je pro vás právě tento typ naprosto ideální. Budete potřebovat lak tělové neutrální barvy, který natřete jako první. Poté využijete lepkavou strukturu a nalepíte nehtové foliové pásky. Uspořádání je jen na vás. Nehty na závěr zafixujte průhledným lakem. Další inspiraci hledejte u Ayumu Takasawa.
  • Třpytivá francouzská manikúra. Jeden francouzský tip na ne moc dlouhé nehty. Pokud máte rádi francouzskou manikúru, tak je pro vás tento design perfektní. Budete potřebovat bílý lak, průhledný lak a třpytivý lak. Jako základ potřete nehty průhledným lakem. Bílým poté udělejte čáru, jako když děláte francouzskou manikúru, a na závěr použijte třpytivý lak. Pokud se vám nehty líbí, podívejte se na další u Tiffany White.
  • Kreslené ksichtíky. Popravdě pokud milujete kreslené postavičky a máte krátké nehty, tak je to to nejideálnější spojení. Na krátkých nehtech vypadají nejlépe. Budete potřebovat barvy podle toho, jaké postavičky si vyberete. Pokud to bude Medvídek Pú, tak žlutou atd. S malováním si budete muset pohrát. Inspiraci hledejte u Steph Stone.
  • Roztomilé proužky. Milujete sladkosti? Tak vám jistě tento styl připomene rozkošná pruhovaná lízátka. Budete potřebovat bílou barvu a také světle růžovou. Jako první naneste růžovou a poté dělejte bílou barvou pruhy. Na závěr požijte průhledný lak. Další inspiraci najdete opět u Natalie Pavloski.

Nehtové hory: Bloggerka si nalakovala drápky 116 vrstvami!

Minimalistické nehtové trendy, které si zamilujete