Michael Foret odjel do Norska. Jeho manželka za pár dní porodí

Redakce

Ze zpěváka Michaela Foreta bude v dohledné době otec. Jeho krásná manželka Eliška totiž již za několik dní porodí prvního potomka. Možná i proto se rozhodl ještě předtím odjet s partou přátel na pánskou jízdu do Norska. Na nějakou dobu to totiž může být poslední volno.

Foret ale výlet do Norska nevnímal jako úprk od povinností, ale očistu těla. „Lítám tam s kamarády pravidelně. Není to jenom očista těla, ale hlavně ducha, protože je to opravdu magické prostředí,“ svěřila se hvězda muzikálu Mamma Mia!.

„Jde vyloženě o pánskou jízdu. Nikde žádní lidé, supermarkety, davy nebo turisti se selfie-tyčemi. Jenom severská syrová příroda se silnou energií a spoustou „hmoty“ pro inspiraci,“ popsal prostředí, kde trávil přelom července a srpna zpěvák.

A největší relax pro Foreta je rybaření, což opět ve velkém praktikoval. „Letos jsem je chytal stylem CHAP, což znamená chyť a pusť. Spíš jsem tam psal hodně texty a hudbu, protože už koncem prázdnin budu dokončovat své nové album,“ svěřil se Michael, který se už nemůže dočkat, až se z něj stane otec.

I když přiznává, že má jisté obavy. „Na to být tátou se nejde připravit, neboť vše si příroda zařídí podle sebe. Budu ale dělat maximum, abych byl tím nejlepším. Na dítě budeme naštěstí dva a i své ženě se budu snažit být velkou oporou,“ slibuje Foret, který ale předesílá, že s narozením dítěte rozhodně nezleniví.

„Budeme i tak cestovat, co to půjde, abychom měli co nejvíc dobrodružství,“ dodal Foret.

Fitness modelka cvičí i během těhotenství: Ukázala břišní svaly!

Megan Fox je opět těhotná. Půl roku po rozchodu