Michael Jackson si myslel, že ho milovala Madonna

matoush

Všimli jste si? Posledních několik let nebylo o Michaelovi Jacksonovi moc slyšet, ale co zemřel, mohou se jeho přátelé přetrhnout aby nám povyprávěli o jeho názorech, snech, fobiích… I tento týden přispěl se svou troškou do mlýna další Michaelův „kamarád“. Pokud vás zajímá, koho by král popu považoval za dokonalou partnerku, proč by nemohl chodit s Elizabeth Taylor nebo proč podle něj není Madonna sexy, čtěte dnešní Šrumec v showbizu.

Jsme zpět v devadesátých letech minulého století. V Bílém domě sedí Bill Clinton, IT experti jsou nadšeni z funkcí operačního systému Windows 95 a stránky amerického bulváru zaplňuje Michael Jackson se svými pedofilními aférami.

Princezna Diana by prý byla dokonalou partnerkou
Zpěvák si v tu dobu povídal se svým starým přítelem, rabínem Shmuleym Boteachem. A dnes, v roce 2009, se nahrávka rozhovoru dostala na veřejnost. „Víš, kdo by ke mně byl jako stvořený?“ svěřuje se nekorunovaný král popu. „Princezna Diana. Nebo Liz Taylor, jenomže… Dokážeš si představit, jaký cirkus by nastal, kdybych se dal dohromady s ženou, která je o sedmadvacet let starší?“ K tomu nejmenovaný kolega v redakci poznamenal: „Zvláštní, že vztah s o sedmadvacet let mladším chlapcem Michaelovi nevadil…“

V témže rozhovoru se slavný zpěvák velmi nelichotivě vyjádřil i o Madonně. „Ona moc ráda šokuje a ví, na co má u lidí zapůsobit. Myslím si dokonce, že mě milovala, a já ji ne. Dělá moc šíleností. Nemáme nic společného. A navíc není ani sexy. Přitažlivost totiž vychází ze srdce tím, jak se prezentujete, a tohle ona neumí.“ (Madonna vzdala Jacksonovi hold na svém koncertě).

Poslechněte si, co říkal Jackson o Madonně

Podívejte se na Michaela a Madonnu na Academy Awards 1990

http://www.youtube.com/watch?v=b2Eci7b4hZ0

Jay-Z je vášnivý čtenář
Už dávno víme, kde která celebrita nakupuje, co poslouchá a jaký sitcom má nejradši, ale o málokteré víme, co čte. Jay-Z se rozhodl poodkrýt své soukromí i v této oblasti a poskytl The Oprah Magazine seznam šesti knih, které ho nejvíce ovlivnily. A najdeme mezi nimi i Homérovu Odysseu. (Pokud vás zajímá kompletní seznam, klikněte sem.)

Mika je bisexuál
Zpěvák Mika, který se proslavil songem Grace Kelly, se svěřil na stránkách nizozemského časopisu Gay&Night. „Poslouchejte mou muziku a pochopíte, že si v ničem nedávám limity,“ říká. „Takže, pokud opravdu vše musí mít nějaký termín, nazývejte mě bisexuálem.“

Poslechněte si Miku a Grace Kelly