Michaela hejtuje: 3 důvody, proč nezačínám randit v zimě

Michaela Maršálová

Při pohledu na svá chlupatá lýtka jsem si uvědomila jednu věc. Kromě jednoho (krátkého) vztahu jsem nikdy nezačala randit v zimě. A přišla jsem na to proč.

  1. Holení. Jak je asi jasné z úvodu, přes zimu na holení nohou moc nedbám. Proč taky. V kalhotech nebo pod silonkami chlupy nejsou vidět a navíc zahřejou. Jenže co kdybych s někým začala chodit?! To bych se holit musela! Radši si tedy zimní románky nezačínám. Seznámím se (oholená) na jaře nebo v létě a do zimy už je vztah tak daleko, že chlupaté nohy nikomu nevadí (nebo to aspoň neříká).
  2. Jídlo. V zimě víc žeru, takže jsem víc oplácaná než v létě. Pod kabátem to je jedno, ale co kdybych se musela svlékat? Nene. Raději počkám na jaro, až mě chuť k jídlu nebude tolik pronásledovat a zhubnu. Když se mnou teda někdo chodí, přes zimu si může být jistý, že ho nevyměním.
  3. Zimní spánek. V zimě se mi nechce chodit moc pařit, takže ani není moc příležitostí se seznámit. Radši se po večerech jen válím doma. Lýtka se mi začínají zapalovat až s příchodem jara.